ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Вижте как прогнозираха мача Теди Кацарова и Крум Савов в играта Ефбет Лига на Букмейкър БЛИЦ

ЦСКА победи Крумовград с 1:0 в двубой от втория кръг на еfbet Лига и записа първи успех за сезона.

Като титуляр за "червените" излезе новото попълнение и най-скъпа покупка на клуба Матиас Фаетон, но не се запомни с нищо особено пред вратата на съперника.

Мачът бе белязан от красив гол на Тобиас Хайнц, първи за "червените" от началото на първенството, както и от дебютите на Браян Кордоба и Данило Асприля.

Преди началото на двубоя администраторът на ЦСКА Стойко Сакалиев показа новия талисман на тима - бойно знаме, а самата среща започна с ранна опасност пред вратата на гостите.

Играта се поуспокои след това, а в 24-ата минута всички по трибуните станаха на крака заради невероятното изпълнение на Тобиас Хайнц. 25-годишният норвежец отбеляза първия гол за тима през новия сезон с ножичен удар в далечния ъгъл на вратата на Крумовград за 1:0.

След половин час игра ЦСКА трябваше да прави принудителна смяна заради контузията на Енес Махмутович, а в игра за първите си минути с червения екип се появи Браян Кордоба.

До края на полувремето "червените" пропуснаха още две положения след удари на Матиас Фаетон и Амос Юга

WINBET – Ранно изплащане, Бонус Колонка и още много изненади в Спорт! (18+)

Началото на второто полувреме също бе за "червените", но Фаетон се отчете с нов пропуск.

След малко повече от час игра на терена се появи още един дебютант за ЦСКА (след Браян Кордоба) - Данило Асприля.

Минути преди края ЦСКА можеше да реши всичко, но Станислав Шопов стреля в тялото на вратаря на Крумовград.

До края нов гол не падна и "червените" записаха успех преди старта си в евротурнирите. На 27 юли (20:00 часа) "армейците" посрещат румънския Сепси в двубой от втория квалификационен кръг на Лигата на конференциите.

ЦСКА - КРУМОВГРАД 1:0
1:0 Тобиас Хайнц (24')

По-важното от мача по минути:

1' Начало на срещата.
2' Първи шанс за ЦСКА! Марселино Кареасо опита удар, но Янко Георгиев се справи.
24'  ГООООООЛ за ЦСКА! Тобиас Хайнц засече топката около точката за изпълнение на дузпа и с ножичен удар я прати в мрежата за 1:0.
31'  Принудителна смяна за ЦСКА! Излиза контузеният Енес Махмутович, в игра дебютантът Браян Кордоба.
38'  Тобиас и Матиас Фаетон комбинираха, стигна се до удар, париран от стража на гостите.
41' Амос Юга се оказа непокрит и стреля, но право в противников бранител.
45+2' Край на първата част.

46' Начало на второто полувреме.
46'  Смяна за ЦСКА, излиза Амос Юга, на терена се появява Станислав Шопов.
47' Шанс за ЦСКА! Станислав Шопов центрира опасно, но не успя да намери свой съотборник.
48'  Нова възможност за ЦСКА!  Тобиас Хайнц подаде към Матиас Фаетон, чийто изстрел от непосредствена близост бе спасен oт бившия страж на Пирин.
65'  Дебют за ЦСКА на новото попълнение Данило Асприля.
83'  Опасна атака за ЦСКА! Марк-Емилио Папазов комбинира със Станислав Шопов, но българският национал стреля право в Янко Георгиев.
90+2' Край на мача.

ЦСКА София ЦСКА: 1. Густаво Бусато – 22. Енес Махмутович  ((31'  13. Браян Кордоба), 4. Мено Кох, 6. Християн Петров – 19. Иван Турицов (К) (73  20. Асен Дончев) , 21. Амос Юга  (46  8. Станислав Шопов), 7. Джонатан Линдсет, 26. Марселино Кареасо, 3. Сайней Санянг – 14. Тобиас Хайнц  (65  30. Данило Асприля), 11. Матиас Фаетон (65  24. Марк-Емилио Папазов)
Резерви: 25. Димитър Евтимов, 16. Георги Чорбаджийски, , 24. Марк-Емилио Папазов, 23. Илиан Антонов, 10. Жираир Шагоян
Старши треньор: Саша Илич

Крумовград КРУМОВГРАД: 1. Янко Георгиев, 91. Вячеслав Велев, 72. Раян Сенхаджи, 5. Матей Шимич, 11. Александър Георгиев, 44. Божидар Кацаров , 88. Ренан Карвальо (60  22. Бисер Бонев) , 10. Серкан Юсеин (78  8. Мартин Сораков), 19. Андрей Йорданов (60  80. Китан Василев), 23. Димитър Тонев (78  Патрик дос Сатос), 9. Александър Колев
Резерви:  21. Благой Макенджиев, 20. Джунейт Яшар, 2. Джуниет Али, 6. Калоян Пехливанов, , 18. Клайдер Машедо, 77. Октай Юсеин, 17. Луан
Старши треньор: Неманя Миланович

Стадион: "Българска армия", София
Съдия: Владимир Вълков
Легенда:  - гол,  - автогол,  - жълт картон,  - втори жълт картон,  - червен картон,  - смяна,  - опасно положение,   - контузия,  - преглеждане на ситуация с ВАР