Вторият отбор на Левски победи с 2:1 на стадион „Георги Аспарухов“ третия тим на ЦСКА 1948 в мач от 33-ия кръг в Югозападната трета лига.

Борислав Рупанов откри резултата за „сините“ в 52-ата минута след подаване на Виктор Добрев, но гостите успяха да изравнят.

В 87-ата минута Калоян Петков вкара победния гол за Левски II след подаване на Георги Христанов.

Воденият от треньора Христо Арангелов отбор е на шесто място в класирането с 46 точки. Третият тим на ЦСКА 1948 е чак на 17-ата позиция.

За "червените" и в този мач игра Стоян Стоичков, който обаче не успя да помогне на формацията, водена от треньора Данаил Желязков.

Съставът на Левски II: 1. Ивайло Крумов, 2. Янислав Дерлоков, 3. Георги Русинов, 4. Слави Чакъров, 5. Виктор Любенов, 6. Никола Бандев, 7. Дейвид Михалев (84 – 19. Кристиан Красимиров), 8. Борислав Рупанов (к), 9. Преслав Бачев (70 – 20. Калоян Петков), 10. Кристиян Йовов (75 – 18. Георги Христанов), 11. Виктор Добрев.