Ръководството, треньорският щаб, представителният и вторият отбор на Левски, ветерани и привърженици поднесоха венци и цветя пред паметника на Васил Левски по повод 153-тата годишнина от обесването му.

С голям венец първи почетоха паметта му Георги Костадинов и Кристиан Димитров.

След тях цветя поднесоха мажоритарният собственик Наско Сираков, изпълнителният директор Даниел Боримиров, директорът на ДЮШ Елин Топузаков, треньорът Хулио Веласкес и др.

Впоследствие почит изразиха и футболистите на Левски, както и стотици сини фенове.