Левски направи 1:1 срещу Партизан в последната си контролна среща в Кипър, като от началото на втория си лагер на Острова на Афродита записа две победи и една загуба.

На трибуните присъства и бившият футболист на „сините“ Живко Миланов. Първото полувреме не предложи много положения. Това обаче се промени след почивката.

Само десет минути след началото на втората част Левски откри резултата. Роман Прохазка беше точен при добавката на удар на Бабатунде Адениджи.

Тимът на Елин Топузаков не успя да удържи аванса си дълго. В 69-ата минута Йованович изравни с глава след центриране от фаул. До края на мача „сините“ натиснаха в търсене на победата, но Адениджи и Краев пропуснаха удобни положения за гол.

Следете с БЛИЦ: Tрансфери и зимна подготовка