Халфът на Левски Давиде Мариани се отчете с гол и асистенция при победата с 4:1 над Ботев (Пловдив). Швейцарецът призна, че в тима е имало напрежение след драматичното отпадане от Черно море за Купата на България.

"Смятам, че през второто полувреме показахме, че можем да играем добър футбол. Имахме сериозен съперник, но през втората част оползотворихме нашата доминация. Говорихме си на почивката, че получихме гол от никаква ситуация и е хубаво да вкараме ранен гол. Вкарахме доста голове и това е важно. Сега ще си починем и продължаваме да работим за следващия мач.

Много добре е чувстваме физически, всички идва от манталитета. Треньорът ни мотивира добре и ни даде увереност. Отпадането от Черно море беше много тежко за нас, но сега трябва да се мотивираме за следващата среща, която пак е с тях във Варна. Това обаче е мач, като всеки друг. Наясно сме с какъв тим ще играем. Те са добър домакински отбор, но трябва да спечелим", сподели Мариани.