Карлос Охене говори пред Левски TV след раздялата с Левски. Халфът каза кой е моментът от изминалия сезон, който няма да забрави: „За мен победата с 3:1 над ЦСКА беше много емоционална, защото бяхме на една крачка от титлата. Празнувахме много в съблекалнята, всички бяха щастливи, така че за мен беше този мач“.
„Да, защото вече играех тук. Така че знаех, когато бях в Берое, феновете идваха. Всеки път, когато играехме с Левски, идваха много левскари и все едно Левски беше домакин. Така че знаех какво да очаквам“, акцентира ганаецът върху подкрепата към тима на Хулио Веласкес.
Охене се обърна към феновете на Левски: „Искам да им кажа „Само Левски“, ние ви обичаме!“.
