Треньорът на Лудогорец Димитър Димитров - Херо бе изключително разочарован от тежката загуба с 0:3 у дома от италианския гранд Милан в първа битка от 1/16-финалите на Лига Европа. Специалистът посочи дузпата за 2:0 като критичен момент в двубоя и отличи рационалната и ефективна игра на съперника.

"Като че ли има нотка на неудовлетвореност у нас, допуснахме липса на коцентрация, при дузпата беше излишно нарушението, защото нямаше шанс нападателят да вкара гол оттам. Трябва обаче да гледаме трезво на нещата. В края допуснахме трети гол отново след грешка. Нямаме игрови ритъм, при италианците първенството тече, това си личи. От първата минута играехме преса в противниковата половина, не се страхувахме. Развитието не предполагаше такъв краен резултат. Милан игра рационално, оползотвори всичко. Ако можех да върна времето назад, не бих допуснал този гол в 45-ата минута и тази дузпа. Излишна дузпа, тя пречупи мача. В този момент стояхме добре на терена. В Италия ще излезем за чест, длъжни сме, ще играем съвсем сериозно и отговорно", коментира Херо пред БНТ след мача в Разград.