Манчестър Юнайтед елиминира Милан на 1/8-финал в Лига Европа след успех с 1:0 като гост и след 1:1 в първата среща продължава напред.

Двубоят започна без чисти голови положения, а в 21-ата минута "червените дяволи" поискаха дузпа, но реферът даде знак играта да продължи.

Милан пропиля две добри положения в 41-ата минута, дело на Алексис Салемакерс  и в 45-ата, когато Раде Крунич не успя да вкара.

Winbet - истинската тръпка от победата! (18+)

На почивката в игра се появи Пол Погба и французинът веднага остави отпечатъка си в мача с гол за 1:0 в 49-ата минута след разбъркване в наказателното поле на Милан.

Златан Ибрахимович се появи в игра в 65-ата минута, но за разлика от Погба, пропусна да вкара в 75-ата минута.

До края домакините опитаха да натиснат Манчестър Юнайтед, но така и не създадоха нищо, от което да последва промяна в резултата. Жребият за 1/4-финалите е утре в 14:00 часа.