Тотнъм играе тази вечер у дома с австрийския ЛАСК (Линц) в груповата фаза на Лига Европа, но мениджърът на тима Жозе Моуриньо говори и за другия си съперник – Лудогорец.

1000 лв. Нов начален Онлайн Казино Бонус от efbet

"Българите са шампиони, шампиони, шампиони... Взимат титлата на страната си всяка година, ще ни бъде адски трудно срещу тях. Срещу Локомотив Пловдив вече видяхме колко сложно е да се победи в България", заяви португалският специалист на пресконференцията снощи преди двубоя с австрийците от 22 часа днес.

Първият мач между Лудогорец и Тотнъм е в Разград на 5 ноември.

Припомняме, че „шпорите“ надвиха трудно Локо (Пд) на „Лаута“ с измъченото 2:1, след като губеха в резултата. Получена дузпа и два червени картона за пловдивския тим обаче облекли задачата им да си тръгнат като победители от българска територия.

Последният мач на Тотнъм във Висшата английска лига пък беше голям шедьовър. Тимът на Специалния поведе в първите 15 минути с 3:0 срещу Уест Хям, но в последните десет минути допусна изравняване - 3:3.