Зенит (Санкт Петербург) продължава да ниже само победи в своята Група "D" от Лига Европа, след като постигна обрат при гостуването си на ирландския Дъндолк. Първото полувреме завърши без попадения, а домакините откриха в 52-ата минута, чрез Роби Бенсън. Роберт Мак изравни в 71-ата, а в 77-ата Джулияно вкара втори гол за руснаците. Гостите можеха да спечелят и по-убедително, но Марусио изпусна дузпа в продължението на втората част.

Макаби спечели първи точки в групата, след като надделя с 2:1 при гостуването си на АЗ Алкмаар. Езекиел Скароне откри за гостите в 24-ата минута. АЗ стигна до равенство, благодарение на Роберт Мюрен в 72-ата минута. Радостта им трая само 9 минути, след като Еял Голаса оформи крайното 2:1.