Локомотив (София) и бившият отбор на Стойчо Младенов Кайсар (Казахстан) завършиха наравно 1:1 в контролна среща в Турция.

Тимът на Станислав Генчев отбеляза първото си и досега единствено попадение в проверките тази зима чрез Карлос Франса, който откри резултата в 26-ата минута.

Четвърт час преди края на редовното време Горан Милойко изравни с глава след корнер.

На три пъти българите бяха спасени от горната греда, а вратарят Александър Любенов се отличи с няколко добри спасявания.
"Железничарите" остават без успех в контролите, след като преди това бяха допуснали две загуби - от Шинник (0:2) и от Войводина (0:2).

Следващата контрола на Локомотив (София) е срещу украинския Металист (Харков).

Съставът на Локомотив (София): 24. Александър Любенов, 13. Бруно Франко, 44. Божидар Кацаров (к), 22. Ивайло Найденов, 33. Алан Диас, 11. Карлос Франса, 94. Юлиан Ненов, 70. Димо Бакалов, 3. Марио Петков, 45. Димитър Митков, 15. Лука Иванов
Резерви: 1. Бубакар Гай, 88. Жарко Истатков, 26. Красимир Милошев, 39. Антонио Вутов, 10. Валентин Николов, 9. Илия Димитров, 13. Селсо Рапосо, 89. Матеус Дуарте, 7. Александър Александров, 18. Християн Чипев, 5. Давид Малембана

Следете с БЛИЦ СПОРТ: Зимна подготовка 2023

Публикувахте от ФК Локомотив София 1929 в Сряда, 25 януари 2023 г.