Локомотив (София) обяви официално раздялата с левия краен бранител Христо Митев. Двете страни са се разделили по взаимно съгласие, съобщиха от клуба.

25-годишният защитник пристигна при „железничарите“ в началото на юли от Янтра Габрово, но престоят му в тима се оказа кратък. Той изигра само 40 минути в пет мача, като срещу Арда Кърджали и Септември получи червени картони съответно в 18-ата и 8-ата минута след влизането си в игра.

Въпреки това Митев успя да се отчете и с една асистенция – при равенството 1:1 срещу Арда.

„Локомотив София и Христо Митев се разделиха по взаимно съгласие. Ръководството на Локомотив пожелава много здраве и успехи на Христо Митев в бъдеще!“, написаха от клуба.