Локомотив (Пловдив) и Локомотив (Горна Оряховица) не се победиха в контролен мач, игран на "Лаута" - 1:1. Дебют за "смърфовете" записа най-новото попълнение - защитникът Иван Иванов. Бившият бранител на ЦСКА, Партизан и Базел започна титуляр и остана на терена до последния съдийски сигнал.

Дебют за тима от Горна Оряховица пък записа новият треньор Александър Томаш, който преди дни замени Сашо Ангелов, за което първи БЛИЦ СПОРТ съобщи.

Избраниците на Илиан Илиев първи откриха резултата в контролата срещу третия в "Б" група. Влезлият като смяна на почивката за тима на домакините Мартин Кавдански откри резултата в 62-ата минута. Попадението дойде след центриране от пряк свободен удар, изпълнен от Дани Кики. Кавдански беше добре пласиран в наказателното поле и насочи топката в обрания ъгъл на вратата на Пламен Колев.

В 90-ата минута Красен Трифонов вкара за 1:1 след грешка на Кацарев за крайното 1:1.

В контролата днес поредна контузия получи нападателят на "смърфовете" Гай Мансур, който беше заменен принудително в 25-ата минута от Мартин Камбуров.

Стартов състав на Локомотив (Пд): Александър Витанов (Кристиан Кацарев 45′), Иван Иванов, Кирил Котев (Мартин Кавдански 45′), Георги Вълчев (Крум Стоянов 80′) Веселин Марчев (Дани Кики 58′), Пламен Крумов, Бирсент Карагарен (Расим Сюлейман 80′), Пауло Серджо (Георги Чукалов 64′), Мартин Райнов (Стефан Йевтовски 45′), Гай Мансур (Мартин Камбуров 25′), Ясин Амрауи (Жак Пехливанов 80).

Kласиране, програма, голмайстори и всичко за "А" група - ТУК !!!

Kласиране, програма, резултати и всичко за "Б" група - ТУК !!!