Защитникът на националния ни отбор Валентин Илиев не игра за Стяуа при загубата с 1:2 насред Букурещ от непретенциозния Пандури в мач от 7-ия кръг на първенството на Румъния. Очакваше се “червено-сините” да спечелят лесно трите точки у дома, но загубиха и се сринаха до 7-о място във временното класиране. Това беше трета загуба за Стяуа от началото на сезона, като отборът има един равен и три успеха.

Всичко тръгна много добре за домакините, след като Русеску откри резултата още в 4-ата минута. В 9-ата Войкулет изравни. Проблемите за домакините дойдоха с червения картон на Латовлевичи в 19-ата минута. Бранителят фаулира противников футболист в наказателното поле и беше изгонен, а Пинтили реализира дузпата за 2:1 в полза на Пандури. В 87-ата минута Стяуа остана с двама души по-малко след нов директен червен картон, този път на Гардош. В последните секунди съдията изгони и голмайстора за гостите от Пандури Пинтили с втори жълт и съответно червен картон./БЛИЦ