Септември София претърпя тежка загуба с 0:5 от украинския Кривбас Кривий Рог в последната приятелска среща на българския тим в Турция.

В шестата минута на мача удар на Хомченовски от средна дистанция изненада Димитър Шейтанов и топката влезе в мрежата му (1:0). Кривбас стигна до второ попадение в 39-ата минута, когато Роман Дебелко бе точен от дузпа (2:0).

Втората част започна с нови две попадения във вратата на Септември. В 58-ата минута Банада засече с глава центриране на Капин за 3:0. Малко след това Татарков се разписа за 4:0.

В 79-ата минута Капин намери Денис, който с мощен удар от близка дистанция оформи крайното 5:0.

Преди подновяването на родното първенство Септември ще изиграе още една контрола - срещу Левски на 7 или 8 февруари.

Следете с БЛИЦ СПОРТ: Зимна подготовка 2023