ПАОК с Кирил Десподов в състава спечели с 1:0 на реванша от втория квалификационен кръг на Шампионската лига срещу босненския Борац (Баня Лука). В герой за гръцкия тим се превърна Томас Мург, който отбеляза в 25-ата минута.

Десподов и компания спечелиха първия мач също с минимална разлика, като тогава надделяха с 3:2, и продължават напред с общ резултат 4:2.

Българският нападател беше сред титулярите, като остана на терена до 61-ата минута, когато бе заменен от Андрея Живкович.

В спор за участие в плейофите на най-престижния европейски клубен турнир Десподов и компания ще играят с Малмьо. Шведите отстраниха Клаксвик от Фарьорските острови след победа с 4:1 в първия мач и загуба с 2:3 на реванша тази вечер (общ резултат 6:4).