Попълнете търсена ключова дума или фраза

Илиан Илиев-младши и компания пред отпадане от ШЛ, вижте всички резултати

Българинът не игра срещу екзекутора на Олимпиакос в първия мач от третия квалификационен кръг

1 от 1

Елиминиралият гръцкия шампион Олимпиакос в миналия кръг Макаби (Хайфа) разпиля първенеца на Кипър Аполон Лимасол с 4:0 в първи мач от третия квалификационен кръг на Шампионската лига. Българският национал Илиан Илиев-младши не бе в състава на гостите заради контузия.

Израелският шампион поведе в 38-ата минута, когато защитникът на Аполон Матиьо Пейберне си отбеляза автогол.

Али Мохамед Ел Фазаз реализира две попадения за домакините в 54-ата и 62-ата минути, а между головете Вукашин Йованович получи втори жълт картон и остави кипърците с човек по-малко.

В 79-ата минута Долев Хазиза оформи крайното 4:0 в полза на израелците, които ще пътуват за реванша в Кипър след седмица с комфортен аванс.

РЕЗУЛТАТИТЕ И ГОЛМАЙСТОРИТЕ В ТРЕТИЯ КВАЛИФИКАЦИОНЕН КРЪГ НА ШЛ:
От вторник
Шериф (Тираспол) - Виктория (Пилзен) 1:2

1:0 Рашид (37-дузпа), 1:1 Хори (41-дузпа), 1:2 Буха (55)

Лудогорец - Динамо (Загреб) 1:2
0;1 Перич (6), 0:2 Падт (9-дузпа), 1:2 Текпетей (22)

Монако - ПСВ Айндховен 1:1
0:1 Веерман (38), 1:1 Дисаси (80)

Унион Сент Жилуа - Рейнджърс 2:0
1:0 Теума (27), 2:0 Ванзеир (76-дузпа)

Бенфика - Миндтиланд 4:1
1:0 Гонсало Рамос (16), 2:0 Гонсало Рамос (33), 3:0 Фернандес (40), 4:0 Гонсало Рамос (61), 4:1 Систо (77-дузпа)

От сряда
Карабах - Ференцварош 1:1
0:1 Боли (17), 1:1 Квабена (34)

Бодьо/Глимт - Жалгирис 5:0
1:0 Ветлесен (33-дузпа), 2:0 Пелегрино (36), 3:0 Салвесен (58), 4:0 Хьойбретен (61), 5:0 Еспейорд (90+3)

Макаби Хайфа - Аполон (Лимасол) 4:0
1:0 Пейберне (38-автогол), 2:0 Ел Фазаз (54), 3:0 Ел Фазаз (62), 4:0 Хазиза (79)

Динамо (Киев) - Щурм (Грац) 1:0
1:0 Караваев (28)

Цървена Звезда - Пюник 5:0
1:0 Букари (29), 2:0 Кангва (33), 3:0 Букари (44), 4:0 Букари (70), 5:0 Митрович (77)