Националният селекционер Ясен Петров е имал много буйна нощ заради полуфинала от Шампионската лига между Реал (Мадрид) и Манчестър Сити.

„Белият балет“ стори чудото, печелейки с 3:1 след продължения в реванша. До 90-ата минута домакините изоставаха с 0:1, но с два гола на резервата Родриго резултатът стана 2:1. И тъй като първият мач  завърши 4:3 за Сити, се стигна до продължения. Реал вкара чрез Бензема от дузпа и се класира на финала, където на 28 май в Париж ще се изправи срещу Ливърпул.

Топ Коефициенти за Шампионска Лига!

Ясен Петров е много голям фен на „кралския клуб“. Неговият син Ясен Петров-младши също.

Източници на БЛИЦ разкриха, че двамата са реагирали много емоционално при двата светкавични гола на Родриго в последните минути на редовното време.  Направо летели от щастие, след като преди това доста отчаяно гледали събитията на терена. Особено след гола на Марез, с който Сити поведе.

Впоследствие обаче таткото Ясен и момчето му направо обезумели от кеф.