Трима играчи на Байерн (Мюнхен) са нахлули в съдийската стая на "Сантяго Бернабеу" след четвъртфинала-реванш във вторник вечерта. Реал (Мадрид) победи с 4:2 след продължения, след като губеше с 1:2 в редовното време. Унгарецът Виктор Касай обаче се превърна в център на внимание заради спорните си решения. Той допусна грешки в ущърб и на двете страни.

След края на мача Артуро Видал, който бе изгонен с втори жълт картон минути преди края на редовното време, Роберт Левандовски и Тиаго Алкантара, са потърсили саморазправа с рефера. Тримата са нахлули в съдийската стая. Според испанската телевизия El Chiringuito футболистите са отказали да напуснат и се е наложило да бъдат изведени след намесата на испанската полиция.