Славия победи латвийския Спартакс Юрмала с 1:0 в мач, който се игра в Турция и се запомни с бой между футболистите на двата отбора.

В първите 15-ина минути "белите" създадоха няколко опасни атаки, които завършиха с неточни удари на Галин Иванов и Георги Йомов. Последваха много силни минути на латвийците и само невероятните намеси на Стергиакис запазиза "суха" вратата на Славия.

В 23-ата минута капитанът на българския тим Галин Иванов вкара страхотен гол с майсторски шут извън наказателното поле.

След средата на второто полувреме нервите взеха връх и играчите главно се караха. Към края се стигна и до сбиване след грубо влизане на играч на Славия. Мелето бе кратко, а веднага след него бе даден край на срещата.