Футболистите от представителния отбор на Славия и треньорския щаб посетиха църква в Банско. Там те запалиха свещ в памет на загиналите малки деца от школата на клуба в трагичния инцидент край Ямбол.
Президентът на Славия Венцеслав Стефанов вече съобщи, че клубът влиза в едномесечен траур заради трагедията край Ямбол, при която загинаха две деца от футболната школа.
Поклон пред паметта на загиналите!