Националът Владимир Николов се завърна в Славия. БЛИЦ разбра, че той от снощи е в лагера на "белите" в Банско и тази сутрин е провел първа тренировка под ръководството на Ратко Достанич.
25-годишният Николов стана свободен агент това лято след раздялата с полския Корона Киелце.
Нападателят и ръководството на Славия преговарят за договор, като се очаква развитие до ден-два.
Припомняме, че Николов игра за "белите" от зимата на 2023 г. до лятото на 2025-а, когато беше продаден на Корона. Нападателят вкара 17 гола в 83 мача с екипа на Славия.

