Треньорът на Славия Златомир Загорчич бе бесен след срещата с Левски, която бе загубена с 0:4. Наставникът на „белите“ скочи на съдията, а освен това обяви, че Левски се заблуждава, че играе футбол.

„Влизаш в мача с резултат 0:1 и през първите 35 минути се играе равностойно. После се получава подарък от съперника. Ние не сме направили един фаул. Днес ли е рожденият ден на Левски? Затова ли им подаряваха яко?“, избухна Загорчич.

„На нас ни се получава това постоянно. Опитваме се да играем футбол. Бяхме равностойни първото полувреме, даже и второто. Много е трудно обаче, когато се играе по този начин.

Ние работим и го показваме. Някой път се получава, някой път – не. Но Левски се заблуждава, че играе футбол“, допълни ядосаният сърбин.