Националката Магдалена Миневска не успя да спечели медали на финалите на отделните уреди на международния турнир по художествена гимнастика "Gymnastik International" в Шмиден (Германия).

След вчерашната четвърта позиция в многобоя, днес Миневска добави още три четвърти места - на финалите на обръч (с оценка 31.850 точки), на бухалки (33.500) и на лента (30.900) след отлична игра. На бухалки отново 0.50 точки я разделиха от медала, както това се случи в многобоя. На топка българката допусна грешки и остана осма с 27.500 точки.

В надпреварата при девойките Дара Малинова спечели бронзово отличи на обръч с оценка 30.350 точки. В другия си финал на бухалки Малинова беше оценена с 28.600 точки, след подадена и одобрена контестация, и се нареди на четвърто място.

Магдалена Вълкова участва на лента и се класира на пето място с резултат от 27.100 точки.

Съдия за България на това състезание беше Рада Вражева.