ДАЛАС СТАРС – Сан Хосе Шаркс 3:2
(0:1, 1:0, 2:1)
* Бен Бишоп направи 41 спасявания, а Миро Хейсканен и Брет Ричи се разписаха през третата част за четвъртата поредна победа на Далас. Матиас Янмарк също беше точен за успеха. Ивендър Кейн и Логан Кутюр вкараха за Сан Хосе. Ерик Карлсон направи две асистенции, а Мартин Джоунс отрази 27 удара към вратата на Шаркс.

Уинипег Джетс – СЕЙНТ ЛУИС БЛУС 0:1
(0:0, 0:1, 0:0)
* Джейк Алън направи 26 спасявания за първия си мач без допуснат гол през сезона, а Колтън Парайко вкара единствения гол в мача при числено предимство пет минути преди края на втората третина. Поражението сложи края на серията на Уинипег от четири поредни победи. Вратарят на Джетс Конър Хелебък отрази 25 удара, а съотборниците му стреляха едва шест пъти към вратата на Сейнт Луис Блус през третата част.

ЕДМЪНТЪН ОЙЛЪРС – Минесота Уайлд 7:2
(3:1, 0:0, 4:1)
* Леон Драйзайтъл завърши с два гола и една асистенция, а Конър Макдейвид добави гол и три асистенции за петата победа на Едмънтън в последните шест мача на тима. Раян Нъджънт-Хопкинс, Зак Касиан, Алекс Шиасон и Дарнъл Нърс също бяха точни за Ойлърс, а Кем Талбът направи 31 спасявания. Маркъс Фолино и Нино Нидерайтер се разписаха за Минесота, която загуби за пети път в последните си шест мача. Деван Дъбник започна на вратата на Уайлд, но беше заменен още преди средата на първата третина, след като получи три гола от шест удара в рамките на 8:42 минути. Резервата Алекс Стейлок отрази 22 удара до края на мача.

Анахайм Дъкс – КАРОЛИНА ХЪРИКЕЙНС 1:4
(1:0, 0:1, 0:3)
* Брет Пеши вкара победния гол за Хърикейнс в началото на третата част и така Каролина спря серията си от три поредни загуби. Джъстин Уилямс и Себастиан Ахо (на празна врата) също бяха точни през последния период, а Кларк Бишъп изравни за 1:1 във втората третина. Петър Мразек завърши с 18 спасявания, а „ураганите“ спечелиха като гост в Анахайм за втори път в рамките на девет години. Якоб Силверберг се разписа за Дъкс през първия период, а това беше неговият гол №100 за тима. Джон Гибсън отрази 32 удара. Поражението сложи край на серията на „патоците“ от пет поредни победи.