Най-добрата ни гимнастичка Силвия Митева остана четвърта в многобоя от Втория международен турнир в Барселона, пише сайтът Красивата страна на спорта. Родната грация получи сбор от 70.150 точки и остана на 0.250 точки от медалите. Силвия участва в турнира едва седмица след Европейското, където спечели два бронза и записа две четвърти места. Победата извоюва рускинята Александра Меркулова, която не участва на шампионата на Стария континент. Младата състезателка събра 71.400 точки за четирите си изпълнения. Втора финишира Алина Максименко (Украйна) с 71.450 точки, а трета е Анна Трубникова (Русия) – 70.400 точки. Възпитаничката на Мариана Василева и Ясена Куюмджиева Лала Юсифова (Азербайджан) остана осма с 65.700 точки. В многобоя участваха 10 гимнастички.