Вегас Голдън Найтс – ТАМПА БЕЙ ЛАЙТНИНГ 2:3
(1:2, 0:1, 1:0)
* Джей Ти Милър вкара третия си гол за сезона, а Андрей Василевски направи 29 спасявания за успеха на Тампа Бей. Тайлър Джонсън и Брейдън Поинт също се разписаха. Шей Тиодор и Уилям Карлсон бяха точни за „златните рицари“, а Марк-Андре Фльори отрази 20 удара. Това беше шеста загуба в първите 10 мача от сезона за тима от Лас Вегас. Шампионът на Западната Конференция за миналата година в момента е шести в Тихоокенската дивизия.

КАРОЛИНА ХЪРИКЕЙНС – Сан Хосе Шаркс 4:3 след дузпи
(0:2, 3:1, 0:0, 0:0, 1:0)
* Брок Макгин се разписа в редовното време, а след това реализира и единствената дузпа за победата на Каролина. Теуво Теравайнен се отличи с гол и асистенция. Дъги Хамилтън също беше точен, а Петър Мразек направи 20 спасявания. Анти Суомела, Тимо Майер и Томаш Хертъл се разписаха за Сан Хосе, а Брент Бърнс направи две асистенции. Аарън Дел отрази 38 удара към вратата на „акулите“.

Детройт Ред Уингс – УИНИПЕГ ДЖЕТС 1:2
(1:0, 0:1, 0:1)
* Защитникът Дъстин Бафлин записа своята точка №500 в НХЛ, след като вкара победния гол за Уинипег 6:45 минути преди края. Това е четвърта победа за Джетс за последните пет мача. Кайл Конър също беше точен, а Лоран Бросоа направи 27 спасявания. Андреас Атанасиу се разписа за Детройт, а Джими Хауърд отрази 38 удара.

КОЛОРАДО АВЪЛАНЧ – Отава Сенатърс 6:3
(0:2, 2:1, 4:0)
* Габриел Ландеског вкара победния за Колорадо, а добави и две асистенции в актива си при успеха на Колорадо. Мико Рантанен се отличи с едно попадение и три голови подавания. Нейтън Макинън завърши с гол и две асистенции. Точни за победата на „лавината“ бяха още Самюел Жирар, Карл Сьодерберг и Мат Нието. Тайсън Бари завърши с три асистенции, а Филип Грубаер направи 21 спасявания. Бившият играч на Авъланч Мат Дюшен се разписа два пъти за Отава, а Ерик Дзингъл също беше точен. Колин Уайт завърши с две голови подавания, а Крейг Андерсън отрази 31 удара.