Контролата между италианския Бреша и сръбския Войводина бе всичко друго, но не и приятелски двубой. Срещата бе прекъсната заради нахлуване на сръбските фенове на терена.

Двубоят се игра в градче близо до Бреша и още през първата част бе изпълнен с нерви. Треньорът на Войводина Ненад Лалатович бе изгонен от съдията и заплаши да извади отбора си от терена. Самите футболисти пък спряха да играят в знак на протест и срещата бе прекъсната за 10 минути.

Домакините водеха с 2:1, а 7 минути след началото на второто полувреме започнаха истинските скандали. Група италиански фенове развя флага на Албания, което вбеси сръбските ултраси. Те нахлуха на терена и се отправиха към привържениците със знамето. Намеса на полицията предотврати по-сериозни проблеми, но съдията предпочете да сложи край на мача.