Нападателката на националния отбор на Англия до 19 години Ринсола Бабаджиде вкара 14 гола за едно полувреме при победата на Юнивърсити от Ийст Лондон (UEL) с 40:0 над Юнивърсити Колидж Лондон (UCL) в мач от британското първенство на университетите и колежите.

UEL водеше 15:0 след първото полувреме, а след почивката 18-годишната Бабаджиде вкара 14 от 25-те попадения на нейния отбор. Родената в Нигерия нападателка играе за женския отбор на Милуол, а преди седмица вкара гол за националния отбор на Англия до 19 години при победата над САЩ.

Ринсола Бабаджиде се похвали с постижението си в „Туитър“: „Победа с 40:0 над UCL. Вкарах 14 гола и направих няколко асистенции. Браво, момичета! Чакаме следващия мач.“