Българският национал Валентин Антов и съотборниците му от Кремонезе спечелиха с 2:1 при визитата на Козенца в мач от седмия кръг на италианската Серия "Б". Защитникът започна като титуляр и остана на терена цял мач, записвайки първа победа с новия си тим.

Всички голове в мача паднаха през второто полувреме. Кремонезе пръв откри резултата с попадение на Микеле Колоколо в 61-вата минута, но Симоне Мацоки възстанови равенството само две минути по-късно. Победното попадение за гостите бе дело на Масимо Кода в 79-ата минута на мача.

С този успех Кремонезе продължи добрата си серия от 5 поредни мача без загуба, като тимът се изкачи до 7-ата позиция във временното класиране с 10 точки. Козенца пък падна на 9-ата позиция с 8 точки в актива си.