Футболистът на Уест Хям и чешкия национален отбор Томаш Соучек изумява с представянето си в последните си пет мача. Той винаги бележи голове, които, с изключение на един, падат на финалната права.

Още повече, че Соучек не е нападател, а дефанзивен халф, който обаче много обича да се включва в атака.

Именно Томаш измъкна „чуковете“ при визитата им на сръбския Бачка Топола в мач от Лига Европа снощи.

Всъщност, Соучек вече три поредни мача вкарва в последните минути за Уест Хям, като головете му стават факт при равен резултат и са с цената на победата.

Другите два точни изстрела са с екипа на Чехия. Единият от тях – срещу Молдова, оформи класическото 3:0, пратило чехите на Евро 2024. И голът пак е в последната минута. БЛИЦ СПОРТ