Аугсбург и Борусия (Мьонхенгладбах) завършиха 2:2 в първи мач от 7-ия кръг в Първа бундеслига. До предпоследната минута на редовното време гостите водеха с 2:1, но допуснаха изравняване. Андре Хан откри за домакините в 27-ата минута след асистенция на Вернер. В 33-ата обаче Макс Крузе изравни, а резервата Бранимир Хъргота напави обрата пълен четвърт час преди края на мача. Щурмът на отчаянието на Аугсбург доведе до изравнителния гол на 19-годишния поляк Аркадиуш Милик в 88-ата минута.

ГЕРМАНИЯ
БУНДЕСЛИГА, 7 КРЪГ
27.09.13
21:30 ч.
Аугсбург – Борусия (Мьонхенгладбах) 2:2
0:1  Андре Хан (27), 1:1 Макс Крузе (33), 1:2 Бранимир Хъргота (73), 2:2 Аркадиуш Милик (88)