Елитният Уотфорд победи у дома втородивизионния Лийдс с минималното 1:0 и се класира за 1/4-финалите на Купата на Англия – ФА Къп. „Стършелите” достигат тази фаза на надпреварата за първи път от 2007 година насам.

Още в началото Дийни от домакините пропусна добра възможност след удар с глава, а след това пропуски направи и Бритос. В края на първата част гостите израввниха играта, но не създадоха сериозни голови положения.

След почивката в 53-ата минута Скот Уутън си отбеляза автогол след центриране на Уотсън отдясно. Малко след това Етиен Капу вкара втори гол, който обаче бе отменен заради фаул на Дийни срещу Тейлър.

До края на мача домакините бяха по-активни, но не успяха да запишат по-изразителен успех, въпреки че имаха нелоши възможности за още попадения.