Емил Гъргоров вкара първите си голове в китайската втора дивизия. Бадема вкара два гола за Шъдзяджуан Йончен при успеха с 3:0 над Хебей Зонгджи в среща от 21 кръг.

Гъргоров откри резултата от фаул в 28-ата, а малко преди почивката другият българин в състава на Ясен Петров – Георги Илиев, удвои. В 54-ата минута Бадема вкара от дузпа втория си гол в мача.

Георги Илиев и Емил Гъргоров след мача се отправиха към България, тъй като попаднаха в списъка на селекционера Любослав Пенев за предстоящата европейска квалификация срещу Азербайджан.

Шъдзяджуан Йончен е на второ място в класирането с 42 точки, само на три точки от лидера Чонгянг Лифан, който направи 1:1 като гост на Шенжен Руби. Трети с 41 точки е Вухан Зал, записал успех с 1:0 над Шенянг Жонгже.