Българският защитник Иван Бандаловски се отчете с асистенция при победата на Льовен с класическото 3:0 над Серкъл Брюж. Бившият бранител на ЦСКА игра пълни 90 минути за домакините и подаде за третото попадение на своя отбор, реализирано от Бьорн Рютинкс в 57-ата минута.

Македонецът Йован Костовски откри резултата в 17-ата минута, а 12 по-късно Рютинкс покачи на 2:0.

В 57-ата Бандаловски беше най-съобразителен при спиране на защитата на гостите, които очакваха да бъде маркирана засада. Той отне топката от противник, проби и центрира към включилия се Рюткинс, който отбеляза второто си попадение в срещата за крайното 3:0.

След успеха Льовен е на 14-ото място с 19 точки. По-малко имат единствено Беверен (17) и Монс (13).