Българският нападател Костадин Хазуров изигра втория си мач като титуляр в белгийското първенство от 25-и септември насам. След като преди дни играчът се появи на смяна и вкара гол при загубата с 1:3 от Беверен, снощи Хазуров стартира от първата минута при успеха с 3:0 над Мехелен. Този път обаче българинът не успя да реализира.

Шотландската резерва Антъни Уот, който в 69-ата минута влезе на мястото на Хазуров обаче, се превърна в героя на "жълто-черните" с 2 гола за 20 минути. Уот влезе при 0:0 и само 6 минути по-късно откри резултата. Рашид Бурабия удвои преднината на домакините в 88-ата минута, а в третата на допълнителното време отново Уот се разписа и оформи крайното 3:0.

Победата донесе малко спокойствие за Лиерс, който събра 20 точки и се придвижи от 13-о на 12-о място в класирането.