Съперникът на ЦСКА в Лига Европа - Базел постигна победа с 2:0 при гостуването си на Аарау в мач от 11-ия кръг на швейцарската Супер лига. За Базел това бе четвърти пореден успех, при това без допуснат гол. Победата изведе тима до трето място в класирането, с актив от 18 точки, зад Йънг Бойс и Нюшател Ксамакс.
Александър Фрай откри в 27-ата минута, а Щокер добави още едно попадение в 28-ата.

Базел игра без наказания Сафари, контузените Марке, Перович и Шрупф, Араторе и Шакири, които са с младежки национални отбори, и Инкоом, който е на Световното за мъже до 20 години./БЛИЦ

Съставът на Базел: Костанцо, Чипърфийлд, Кагдас, Ейбрахам, Сахин, Щокер, Хюгел (46 - Кабрал), Гелаберт, Карлитос (75 - Зани), Фрай (86 - Алмерарес), Щрелер.