Българският нападател Димитър Бербатов е напуснал “Олд Трафорд” с предпазна шина на крака след вчерашния четвъртфинален мач за "Карлинг Къп" с Кристъл Палас (1:2).

Бербо започна мача като титуляр, но бе заменен на почивката заради контузия на десния крак. Все още няма яснота за естеството на травмата.

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Сър Алекс Фъргюсън също не уточни за каква контузия става дума в изявлението си след мача. Ясно се видя при лекарската намеса, че Бербатов изпитва силни болки в десния крак и е под въпрос за гостуването в събота на Астън Вила от Висшата лига.

Предпазната шина може да е просто мярка за подсигуряване от страна на медицинския щаб на “червените дяволи”, но всичко ще стане ясно след обстоен медицински преглед. Бербо не бе групата на Юнайтед при равенството 1:1 с Нюкасъл в събота заради разтежение.