Бетис победи като домакин Валенсия с 1:0 в среща от деветия кръг на испанската Примера Дивисион.

Двубоят на „Естадио Бенито” започна повече от добре за домакините, които поведоха в резултата още в 9-ата минута, когато Салва Севиля бе точен за 1:0. До края на полувремето не паднаха нови попадения.

След почивката „прилепите” направиха всичко възможно по силите си, за да стигнат поне да изравнително попадение, но Роберто Солдадо и компания така и не можаха да намерят целта.

С този си успех Бетис събра 16 точки и се изкачи на четвърто място във временното класиране, докато Валенсия остава на девета позиция с 11 пункта.

Селта – Депортиво (Ла Коруня) 1:1
1:0 Марио Бермехо (8), 1:1 Хуан Домингес (29)
Атлетико (Мадрид) – Осасуна (ТВ +)
Баланс: 64 мача, 33 победи за Атлетико (Мадрид), 10 равенства, 21 победи за Осасуна
28.10.12
22:30 ч.
Майорка – Реал (Мадрид) (ТВ +)
Баланс: 54 мача, 9 победи за Майорка, 11 равенства, 34 победи за Реал (Мадрид)
29.10.12
22:30 ч.
Валядолид – Реал Сосиедад (Филм +)
Баланс: 70 мача, 22 победи за Валядолид, 20 равенства, 28 победи за Реал Сосиедад

Заб.: Посочените баланси са само за мачовете между отборите в Примера дивисион.

ПРОГРАМА И КЛАСИРАНЕ – ТУК

Проследете развитието на футболните мачове и случващото се в другите спортове на лайвскора на БЛИЦ - ТУК