Бетис победи с 2:0 при визитата си на ХИК (Хелзинки) в първия им мач от група "C" на Лига Европа, в която Лудогорец подчини Рома с 2:1 в другата среща

В добавеното време на първата част Насим Буджелаб извърши нарушение в наказателното поле и Бетис получи дузпа. Зад топката застана Уилиян Жозе, който се разписа за 0:1.

В 64-ата минута Жозе добави още едно попадение на сметката си, след като се оказа на точното място в точното време, за да засече топката в противниковата врата.

Три минути по-късно Малик Абубакари засече добро центриране и с прецизен удар реализира, но попадението не бе зачетено заради засада.

След изиграването на двубоите на първо място в групата е Бетис, следван от Лудогорец, Рома и ХИК.