Съперникът на Лудогорец в 1/16-финалите на Лига Европа - Интер се препъна у дома срещу бившия тим на Кирил Десподов - Каляри и завърши при 1:1 в двубой от 21-ия кръг на шампионата на Италия.

Равенството е второ поредно за Интер в Серия "А", с което тимът оше повече изостана в битката за титлата, а лидерът Ювентус може да направи разликата 5 точки.

Winbet - победата е на върха на пръстите! (18+)

Аржентинската звезда на "синьо-черните" Лаутаро Мартинес откри резултата в полза на Интер в 29-ата минута след асистенция на дебютиралия Ашли Йънг, дошъл от Манчестър Юнайтед. Каляри обаче стигна до равенството в 78-ата минута с гол на Раджа Наинголан, който дойде в тима под наем именно от Интер.

Интер имаше повече възможности за гол в мача, но Лукаку на два пъти, Мартинес и Сенси се разминаха с попадение във вратата на гостите. В продължението на мача пък звездата на Интер Лаутаро Мартинес напусна играта за два бързи жълти картона и ще пропусне двубоя с Фиорентина идната сряда.