Терек (Грозни) направи 1:1 с гранда ЦСКА (Москва) в мач от 13-ия кръг на руската Премиер лига. В състава на домакините от Терек цял мач играха българите Благой Георгиев и Валентин Илиев.

След равностойно първо полувреме гостите от Москва успяха да поведат в резултата в 68-ата минута, когато Нацид бе точен. Радостта им обаче трая само две минути. Още в ответната атака футболистите на Терек стигнаха до дузпа, която Панку превърна в гол. Наказателният удар бе отсъден за игра с ръка на Алдолин. За домакините цял мач изиграха и бившите футболисти на ЦСКА - Флорентин Петре и Радослав Забавник, които получиха жълти картони.

Терек заема 9-то място във временното класиране, докато съставът на ЦСКА (Москва) е на 4-та позиция.

В друг мач от днес шампионът Рубин надделя трудно с 2:1 над Криля Советов./БЛИЦ