Българският нападател Преслав Йорданов изригна с хеттрик за Ордабаси при домакинския успех на тима с 3:2 над Окжетпес в среща от последния кръг на казахстанското първенство .

Досмагамбетов изведе  гостите напред в резултата в края на първото полувреме, но малко след почивката Йорданов изравни. Окжетпес отново поведе чрез Недашковски, но десет минути преди края на редовното време българският таран отново възстанови равенството. В 87-ата минута Йорданов за трети път попадна в прегръдките на съотборниците със с третия си гол в мача, с който бе оформен и крайният резултат.

Ордабаси завършва сезона на третото място с актив от 58 точки. Далеч пред тима са Астана и Кайрат, които са съответно със 79 и 78.