Бордо се класираха за четвъртфиналите на Купата на Франция, след като победи като гост четвъртодивизионния Раон л'Етап със 7:4 след изпълнение на дузпи. В редовното време резултатът бе 1:1, а след продълженията 2:2.

Обраняк даде аванс за Бордо в 58-ата минута, но домакините изравниха с попадение на Дже в 65-ата. До края на редовното време нови попадения не паднаха. Роа л'Етап поведе изненадващо с 2:1 след гол на Кейта в 98-ата минута, но Бордо се добра до дузпи след попадение на Диабате в 113-ата минута. При изпълненията от бялата точка Бордо не сгреши нито веднъж, след като точни бяха Сертич, Обраняк, Пундже, Плашил и Сане. За четвъртодивизионния отбор наказателните удари бяха реализирани от Хамзауи, Даманген и Кая, но решаващата четвърта дузпа пропусна Нямвизи.

Нанси също продължи към четвъртфиналите, побеждавайки като гост петодивизионния Венисио с 1:0 след продължения. Единственото попадение в срещата отбеляза Муканджо в 107-ата минута.