Гръцката полиция използва сълзотворен газ, за да укроти феновете на ПАОК и Рапид (Виена), които се сбиха по трибуните преди мача между двата тима от плейофния кръг на Лига Европа. Солунският тим обърна австрийците за успеха с 2:1.

Според полицията сблъсъците са започнали, след като феновете на Рапид са хвърлили факли и бомбички срещу привържениците на домакините, които отвърнали със същото. Няма информация за пострадали или арестувани членове на двете агитки. Очакваше се около 700 ултраси на Рапид (Виена) да присъстват на мача в Гърция.

Дени Алар даде аванс на гостите в 25-ата минута, но ПАОК обърна резултата в своя полза през второто полувреме. Стефанос Анастасиадис беше точен на два пъти. Той изравни в 69-ата минута, а в 83-ата донесе победата на ПАОК.