Четири гола пданхана Гранада - Райо Валекано, които завършиха 2:2 в опашкарското дерби от 30-ия кръг на Примера дивисион.

Юсуф Ел Араби изведе домакините в 12-ата минута. Пабло Ернандес направи 1:1 в 45-ата минута.

Ел Араби вкара от дузпа втория си гол в 54-ата минута и отново изведе Гранада напред.

Домакините останаха с човек по-малко, след като Съксес Ираак получи втори жшълт картон в 71-ата минута.

Това даде териториално предимство на Райо, които изравниха чрез Зе Кастро в 87-ата минута.

В друг мач от кръга Реал (Сосиедад) загуби дзомакинството си на Лас Палмас след гол на Вилиан Хосе в 39-ата минута. Гостите можеха да постигнат и по-категоричен успех, но в 13-ата минута Джонатан Виера изпусна дузпа.

Резултати, програма и класиране в Испания - ТУК !!!