Ивайло Чочев игра цял мач при домакинската загуба на Палермо от Милан с 0:2 в мач от 23-ия кръг на Серия "А". „Росонерите” решиха всичко още през първото полувреме чрез голове на Карлос Бака и Мбайе Н’янг.

Гостите очаквано владееха повече и пресираха съперника и резултатът не закъсня. След няколко пропуска Карлос Бака се възползва от удар на Абате и довкара в десния ъгъл за 0:1. В 32-ата минута Милан получи право да изпълни дузпа заради игра с ръка в наказателното поле на Палермо. Зад топката застана Мбайе Н’янг и не сгреши.

Гостите не изпуснаха инициативата в останалата част от мача и продължиха да доминират на терена, без да допускат сериозни опасности пред вратата си.

Италия, 23 кръг

Сасуоло - Рома 0:2, Фрозиноне - Болоня 1:0, Емполи - Удинезе 1:1, Фиорентина - Карпи 2:1, Верона - Аталанта 2:1, Интер - Киево 1:0, Ювентус - Дженоа 1:0, Лацио - Наполи 0:2, Палермо - Милан 0:2, Сампдория - Торино 2:2

Класиране след 23 кръг: 1.Наполи 54 точки, 2.Ювентус 51, 3.Фиорентина 45, 4.Интер 44, 5.Рома 44, 6.Милан 39 и други