Депортиво Ла Коруня победи втородивизионния Кордоба с 2:1 след продължения и се класира за 1/4-финалите в турнира за Купата на Испания. Първата среща между тимовете бе завършила 1:1, а точно при такъв резултат приключиха и редовните 90 минути на реванша.

В 86-ата минута Артеага се изправи лице в лице с Ману, при което не сгреши и изведе гостите от Кордоба напред в резултата – 0:1. В последните секунди на редовното време реферът показа бялата точка след игра с ръка на Сесма и Гонсалес реализира отсъдената дузпа за 1:1. В продълженията на мача домакините стигнаха до обрат в 101-ата минута, когато Адриан Гонсалес се разписа за втори път и направи резултата 2:1, а в края на добавеното време пак той оформи крайното 3:1. Така Депортиво продължава в следващия етап. /БЛИЦ