Капитанът на националния отбор на България по футбол Кирил Десподов започна като титуляр при успеха на ПАОК над Панетоликос с 2:0 в мач от гръцката Супер Лига в Солун.

Десподов започна мача като дясно крило и имаше добри изяви, въпреки че шампионът на Гърция не успя да отбележи гол преди почивката.

ПАОК все пак успя да открие резултата шест минути след почивката, а в основата бе именно Футболист №1 на България. В 51-ата минута той получи топката на десния фланг от Мади Камара и с ювелирно центриране към границата на вратарското поле намери Хоан Састре, който надскочи капитана на гостите Георгиос Лиавас и с глава прати кълбото в долния ляв ъгъл на вратата за 1:0.

Двадесет минути по-късно Десподов бе сменен от сръбския национал Андреа Живкович.

Мароканският нападател Талик Тасудали направи 2:0 за тима от Солун в 79-ата минута на мача. В добавеното време на мача Тасудали вкара и втория си гол в срещата, но той бе отменен след намеса на системата за видео наблюдение в помощ на съдиите.

Тимът на ПАОК е на първо място във временно класиране с 6 точки от два мача и голова разлика 5:2.