Българският нападател Валери Домовчийски бе титуляр за Дуисбург, който допусна нова загуба във Втора Бундеслига. Този път “зебрите“ загубиха с 0:3 гостуването си на изненадващия лидер в класирането Айнтрахт Брауншвайг. Домовчийски игра зад нападателя Сърджан Баляк и бе сред активните за своя отбор. В края на първото полувреме на два пъти българинът можеше да открие резултата, но не успя. Десет минути преди края откриха Пфитцнер откри резултата. Веднага след това Дуисбург направи две смени, едната от които бе на мястото на Домовчийски да се появи Кастрати. Този ход обаче изобщо не помогна на „зебрите“, които в оставащите минути допуснаха нови два гола, дело на Меркел и Крупке. В класирането Айнтрахт е лидер с 19 точки, на 2 пред втория Енерги Котбус. Дуисбург е на дъното с едва 1 точка./БЛИЦ